NEOFLAM

   NEOFLAM yra tarptautinė kompanija, kurianti ir gaminanti novatoriškas maisto gaminimo priemones. Įmonė pradėjo savo veiklą 1990 metais Korėjoje, nuo to laiko Neoflam išaugo į didelę tarptautinę kompaniją, atidariusią savo padalinius ir atstovybes įvairiose šalyse (JAV, Australija, Vokietija, Prancūzija, Lenkija, Lietuva). Šiuo metu įmonės produktai parduodami daugiau nei 60 šalių. Kiekvienas NEOFLAM produktas išsiskiria savo originalumu, techninėmis savybėmis, dizainu ir funkcijomis. Neoflam kompanija turi savo sėkmės formulę, kuri padeda jai tapti pirmaujančia kiekvieno gaminamo produkto kategorijoje. Vedantieji Neoflam kompanijos produktai:

- pjaustymo lentelės, kurių gamybos metu naudojama Microban medžiaga, stabdanti bakterijų dauginimąsi produkto naudojimo metu;

- spalvingi peiliai, kurių rankenos padengtos Microban medžiaga;

- bambukinės pjaustymo lentelės;

- pasididžiavimą keliantys produktai: aliuminiai puodai ir keptuvės, padengti ECOLON- ekologiška, nekenksminga keramikos danga, t.p. puodai iš keramikos- natūralumo ir sveikatos šaltinis.

NEOFLAM visada ieško partnerysčių su pramonės lyderiais, pavyzdžiui, Microban (Antimikrobiniai apsauga), Korea Fine Ceramic (nelipnios Keraminės dengiamosios medžiagos), žinomais gamintojais, dizaineriais ir išradėjais.

Keptuvės ir puodai

Neoflam didžiuojasi galėdama pristatyti lieto aliuminio indus, padengtus nelimpančia, ekologiška ECOLON ™ danga. Ecolon yra keramikos danga, kuri pagaminta iš silicio dioksido ( silicio dioksidas arba SiO2). Ši medžiaga dažniausiai randami gamtoje akmens ir smėlio pavidalu. Ecolon danga nėra kenksminga aplinkai ir žmogaus organizmui.

Naudojant pažangiausią keramikos technologiją, Neoflam gamina patvarią, nelipnią maisto gaminimo indų dengimo medžiagą, kuri yra saugi tiek aplinkai, tiek ir žmogui. Šios medžiagos sudėtyje nėra švino ir kadmio. Ecolon dangos atsparumas įbrėžimams ir aukštai temperatūrai, leidžia gaminiui ilgiau išlaikyti savo gerąsias savybes naudojant jį ilgą laiką. Ši danga leidžia valyti gaminius aštresnėmis priemonėmis, nebijant subraižymų. Dauguma PTFE dangų gali atlaikyti tik iki 4H pieštuko kietumo įbrėžimų. Ecolon danga gali atlaikyti 8H kietumo bandymus ir neišsilydys net esant 450 ° C.

Naudodami Ecolon danga padengtus indus, sunaudosite maisto gaminimui mažiau energijos ir laiko. Dėl Ecolon medžiagos, indai, padengti šia danga turi didelį šilumos laidumą, kas leidžia šilumai įsiskverbti į maistą iki 3 cm. Tokiu būdu maisto gaminimas vyksta tolygiai, jis neapdega. Šios dangos privalumas- ilgaamžiškumas.


 

Keramikiniai puodai


 

NATURECOOK keramikos rūšis kilusi iš mūsų protėvių tradicijų nuo akmens amžiaus. NatureCook keramikos puodai yra viena saugiausia, ekologiškiausia maisto gaminimo priemonė. Tai tapo įmanoma tik tobulinant tūkstančių metų tradicijų ir pažangiausių naujovių derinį.

 

 Peiliai

Neoflam peiliai patraukia dėmesį savo estetiniu grožiu, spalvų gama, patogiu dizainu. Tai kokybiški ir ilgaamžiai peiliai, pagaminti iš aukščiausios kokybės japoniško nerudyjančio plieno. Patraukli, nelipni, išsauganti pjaustomo maisto savybes spalvinga ašmenų danga. Neoflam kompanija garantuoja, kad danga yra ilgaamžė. Minėta danga apsaugo peilio ašmenis nuo pažeidimų, palaiko juos švariais ir pagreitina pjovimą. Kiekvieno peilio rankena yra pagaminta naudojant Microban antibakterinę medžiagą, kuri neleidžia sparčiai daugintis bakterijoms, ir padeda palaikyti peilio rankenas švarias. Nuo mažo skutimo peiliuko iki didelio virėjo peilio, Neoflam peiliai garantuoja, jog maisto gaminimas taps patogiu ir nereikalaujančiu daug pastangų procesu.


 

Pjaustymo lentelės

Neoflam pjaustymo lentelės išsiskiria netik Microban danga, bet ir savo funkcijomis bei pritaikymo galimybėmis:

  • Microban antibakterinė produkto apsauga aktyvi visame pjaustymo lentelės paviršiuje ir rankenoje

  • Minkšta, patogi rankena

  • Apsauginės gumelės, saugančios lentutę nuo slydimo paviršiumi

  • Galimybė naudoti abi lentelės puses

  • Neakytas paviršius

  • Turi skysčių surinkimo griovelius

  • Galimybė plauti indaplovėse

Gausiu formų pasirinkimu, plačia spalvų gama ir patogumu, Neoflam ženklo pjaustymo lentelės tapo gerai žinomos ir vertinamos tarp pirkėjų, ir tapo vienu iš didžiausių ir žinomiausių pjaustymo lentelių prekinių ženklų pasaulyje. 

Pjaustymo lentelės iš bambuko

Neoflam kompanijai malonu pristatyti visą seriją pjaustymo lentelių, pagamintų iš bambuko, pritaikant naujausias technologijas. Greičiausiai augantis Žemėje augalas bambukas, greitai tapo „žalia“ medžiaga virtuvės įrankių gamyboje. Ši mediena turi natūralių antibakterinių savybių. Neoflam bambukinės pjaustymo lentelės yra pagamintos iš trijų sluoksnių. Šis gaminimo būdas leidžia sumažinti pjaustymo lentelės storį, išlaikant jos ilgaamžiškumo savybę. Kaip ir kitos Neoflam gaminamos pjaustymo lentelės, bambukinės turi apsaugines gumeles ir skysčių surinkimo griovelius.

Tikimės, kad pamilsite Neoflam produktus taip, kaip mes pamilome juos.

 


 


 

           


 

 Keptuvės
Keptuvės
Peiliai
Peiliai